Świąteczne ciasta na zamówienie

7 grudnia 2017 , In: Boże Narodzenie, inne
3

Po sześciu latach dość regularnego o tym napomykania, nie jest już chyba tajemnicą, że w dłuższej perspektywie najbardziej marzę o tym, by karmić innych. I karmić dobrze. Nie przez Internet, a w tzw. realu, od serca i w dobrym stylu. To żadne odkrycie, że do realizacji tego pragnienia prowadzi droga długa, kręta, naznaczona wieloma trudnymi, czasami bardzo przytłaczającymi etapami.

Z okazji nadchodzących już wielkimi krokami Świąt, mimo potężnego niedoboru wolnego czasu, jak zwykle z głową w chmurach, zdecydowałam się jednak zrobić ten pierwszy krok.

Na cztery ręce i tyleż piekarników, z moim ulubionym Elfem Olą, postanowiłyśmy powziąć grudniowe wyzwanie. Już dzisiaj prezentujemy Wam naszą krótką ofertę słodkich, bezglutenowych, świątecznych wypieków.

chocolate orange tartshomemade mince pies with cream

Ciasta powstaną w Studio Kulinarne Małe Przyjemności przy ul. Dzielnej 15 (w Warszawie) i tutaj też, okraszone dużą dawką ciepłych uczuć i najpiękniejszych życzeń, będą czekać na odbiorców w sobotę, 23 grudnia.

Zamówienia (jak i wszystkie uzasadnione zapytania) prosimy słać na skrzynkę zamowienia@natchniona.pl jak najszybciej, a maksymalnie do 15 grudnia.

Ważne!

Z powodów natury logistycznej, warunkiem wpisania na listę jest zaliczka w postaci 50% wartości zamówienia.

Dodam tylko, że cieszę się bardzo i …stresuję ogromnie!

Trzymajcie się ciepło!
W.

PS Zdjęcie tortu makowego- Agnieszka Tylka :)

    • Danka
    • 17 grudnia 2017
    Odpowiedz

    Niestety nie mieszkam w Warszawie. Opcja wysyłki ciasta kurierem niedostępna?

Dodaj komentarz

Weronika Madejska

"W życiu tak już często bywa, że… najpiękniejsze prezenty od losu dostajemy opakowane w problem".

Tymi słowami zaczyna się książka mojej Mamy. Uważam, że doskonale pasują one również do mojej historii. Kiedy poszłam do szkoły, od rówieśników odróżniał mnie wyraźnie niższy wzrost i bardzo szczupła sylwetka.
Czytaj więcej

Spotkajmy się na Instagramie

Blog roku 2011

Blog roku 2011