Do kawy- lektura SHAPE’a :)

28 sierpień 2012 , In: Bez kategorii
0

Moi kochani, tak się zdarzyło, że pewnego letniego popołudnia w skrzynce odbiorczej znalazłam przemiłą wiadomość od serdecznej pani redaktor magazynu „SHAPE”.

Wiadomość głosiła, że dane mi będzie znaleźć się wśród kilku dietetycznych blogów z kraju i świata, traktowanych jako najlepsze. Kilka maili, parę dni, dreszczyk emocji. Artykuł gotowy!

Zapraszam na 94 stronę wrześniowego wydania. Od dzisiaj w sprzedaży 😉

________________________________________________________________________________

Od jutra czerpię świeże, górskie powietrze. Odwiedzę też od kuchni pewną wyjątkową restaurację. Ostatni oddech przed rozpoczęciem liceum i nowymi wyzwaniami. Przerwa dotyczy również internetu. Życzę owocnego tygodnia! Do poniedziałku!

  • Olga
  • 28 sierpień 2012
  Odpowiedz

  Wow, strasznie Ci gratuluję, że się tak rozwijasz. Ja dopiero wczoraj założyłam bloga kulinarnego, mam nadzieję, że mnie odwiedzisz, bo wypieki też będą.

  • Olga
  • 28 sierpień 2012
  Odpowiedz

  I jakby co, to wszystkich zapraszam na http://www.tancekuchenne.blogspot.com

  • Iwona
  • 29 sierpień 2012
  Odpowiedz

  Gratulacje Weronika !!!

  Życzę udanego odpoczynku.

 1. Odpowiedz

  Gratuluję! I informuję, że nominowałam Twój blog do Versatile Blogger Award; szczegóły u mnie na blogu http://mamaalergikagotuje.blogspot.com/2012/08/versatile-blogger-award-i-moje-nominacje.html. Pozdrawiam

  • ewa
  • 30 sierpień 2012
  Odpowiedz

  Wera co ja mam napisać , ze gratuluję ? To prze ciesz wiesz na 100% Że życzę powodzenia i dalszego natchnienia ? To też wiesz . A już wiem co! mam ogromną nadzieje, że za te kilka lat kiedy już twój blog będzie znany na cały świat. Otworzysz swą restauracje to dasz mi spróbować swoich pysznych specjałów 😀 Mam nadzieje że ten rok będzie jeszcze bardziej owocny niż przeszły i jeszcze więcej przepisów się pojawi na twoim wspaniałym blogu 😀

  • Moca
  • 31 sierpień 2012
  Odpowiedz

  Wspomniałam o Tobie na blogu oraz zostałaś ,,klepnięta” do zabawy Dzień Bloga 2012, zapraszam:
  http://moca-ma-koka.blogspot.com/2012/08/blog-day.html

  Co do Shape to gratulacje, zasłużyłaś! :) Lubię czytać te czasopismo, ale nie kupuję go regularnie.

 2. Odpowiedz

  ….eeeeee… to dopiero początek :) czekam na autorski program w TV :)

 3. Odpowiedz

  Wiesz, właśnie dziś przeczytałam o Twoim blogu w tej gazecie – i tak tu trafiłam. :) Aż dziwne, że nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się tu wejść. Nie jestem na diecie bezglutenowej, ale przeglądnęłam kilka przepisów i wydają mi się naprawdę świetne. Już mam w planach naleśniki Julii. :) Coś mi się widzi, że będę częściej do Ciebie zaglądać.

  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Weronika Madejska

"W życiu tak już często bywa, że… najpiękniejsze prezenty od losu dostajemy opakowane w problem".

Tymi słowami zaczyna się książka mojej Mamy. Uważam, że doskonale pasują one również do mojej historii. Kiedy poszłam do szkoły, od rówieśników odróżniał mnie wyraźnie niższy wzrost i bardzo szczupła sylwetka.
Czytaj więcej

Spotkajmy się na Instagramie

Blog roku 2011

Blog roku 2011