Warsztaty świąteczne

8 listopad 2017 , In: Boże Narodzenie, warsztaty
0

Bezglutenowi, wzorem roku ubiegłego chciałabym zaprosić Was gorąco na kolejną odsłonę świątecznych warsztatów. Tym razem, wraz z organizatorami przygotowaliśmy aż pięć terminów w czterech różnych miastach Polski. Podczas spotkań skupimy się głównie na bezglutenowych pierogach, które przygotuje każdy z uczestników. Nie zabraknie tradycyjnych i nowoczesnych wariacji na temat świątecznych dań oraz słodkich wypieków pachnących cynamonem i goździkami. Jeżeli nie czujecie się pewni w „ograniczonej kuchni”, nie wiecie co zaserwować w ten wyjątkowy czas albo po prostu chcecie spędzić jedną z sobót w dobrym towarzystwie, wyciągnąć z piekarnika wyrośnięte drożdżówki i zasiąść do prawdziwej bezglutenowej uczty, te warsztaty są dla Was! :)

terminy warsztatów

DSC_5272_Snapseed

Zapisy odbywają się bezpośrednio poprzez strony organizatorów. Liczba miejsc ograniczona!

Do zobaczenia ♥

    • Marika
    • 26 listopad 2017

    Dziekuje za wspolne gotowanie :-), jedzenie bylo przepyszne :-D. Serdecznie pozdrawiam ze Szczecina. Mila atmosfera, super kobietki, dobrze spedzony czas 😉

Dodaj komentarz

Weronika Madejska

"W życiu tak już często bywa, że… najpiękniejsze prezenty od losu dostajemy opakowane w problem".

Tymi słowami zaczyna się książka mojej Mamy. Uważam, że doskonale pasują one również do mojej historii. Kiedy poszłam do szkoły, od rówieśników odróżniał mnie wyraźnie niższy wzrost i bardzo szczupła sylwetka.
Czytaj więcej

Spotkajmy się na Instagramie

[instagram-feed]

Blog roku 2011

Blog roku 2011